Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Trečiosios kartos „Prius“ – hibridas su nepakartojamų aukštųjų technologijų sprendimais
Šių metų pavasarį Lietuvos rinką pasiekė trečiosios kartos „Toyota Prius“. Naujasis automobilis papildytas daugeliu naujoviškų sprendimų, kurie suteikia patogumo važiuojant ir dėl kurių CO2 emisija tarp šios klasės automobilių yra mažiausia.

„Patobulintas naujojo „Prius“ modelio automobilio išorės dizainas, pagerinta vidinio interjero kokybė ir patobulinti multimedijos sprendimai bei naujoviška navigacijos sistema“, – „Prius“ naujoves vardija AS „Toyota Baltic“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Raigo Kaseorg.
„TOYOTA GT 86“ IR JO KŪRĖJAMS ĮTEIKTI TRYS „VEHICLE DYNAMICS INTERNATIONAL“ APDOVANOJIMAI
PAGRINDINIAI MOMENTAI

VDI suteikė „GT 86“ metų automobilio titulą

Vyriausiajam inžinieriui Tetsuya Tada ir jo kolegai iš „Subaru“ Toshio Masuda VDI bendrai suteikė metų inžinieriaus titulą

„Toyota“ gavo ir VDI metų dinamikos komandos titulą


„Toyota“ sėkmingai atgaivino klasikinę sportinių automobilių dvasią savo naujajame „GT 86“ modelyje – taip mano patyrę „Vehicle Dynamics International“ 2012 m. apdovanojimų komisijos teisėjai. Tarptautinė profesionalių inžinierių, technologų ir žurnalistų komisija suteikė šiam sportiniam kupė (drauge su „Subaru BRZ“) metų automobilio vardą, o vyriausiąjį inžinierių Tetsuya Tada kartu su projekto partneriu iš „Subaru“ Toshio Masuda įvardijo metų inžinieriais.

Pačiai „Toyota“ kompanijai ir jos prezidentui Akio Toyoda už pastangas kurti lengvai vairuojamus automobilius buvo suteiktas metų dinamikos komandos apdovanojimas.
Susisiekimo ministras: piktnaudžiaujantys dyzelinių automobilių vairuotojai turės problemų
Nuo kovo 1 d. įsigaliojanti tvarka, kai bus tikrinamas dyzelinių variklių dūmingumas, gali nepatikti tiems, kurie „piktnaudžiauja situacija visų mūsų sąskaita“, po Vyriausybės pasitarimo sakė Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Erika Fuks,
www.DELFI.lt
2012 m. vasario 27 d. 13:34„Dyzeliams“ – papildomi išbandymai

Nuo šių metų kovo 1 dienos dyzelinių automobilių vairuotojų laukia naujovė - šių mašinų variklių dūmingumą techninės apžiūros (TA) specialistai tikrins taikydami griežtesnius reikalavimus.

NAIAS parodoje TMC pristatė koncepcinį 4 durelių iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį
2012 m. sausio 10 d. Detroite, Jungtinėse Valstijose, sausio 9-22 d.1 vyksiančioje 2012 m. Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje (angl. „North American International Auto Show“, NAIAS) „Toyota Motor Corporation“ (TMC) pristatė iš tinklo įkraunamą hibridinį koncepcinį automobilį „NS4“. „NS4“ yra naujos kartos ketverių durelių ekologiškas pažangios technologijos ir įdomaus dizaino automobilis.
Geriausi ir blogiausi automobiliai Vokietijoje – 2011-ųjų TUV ataskaita
NaujienosIš visų Vokietijoje eksploatuojamų automobilių TUV centras pačiais patikimiausiais išrinko „Toyota Prius“ tarp trijų metų senumo automobilio, „Porsche 911“ tarp dešimtmečių.
„BMW Group“ ir „Toyota“ susitarė dėl vidutinės ir ilgalaikės trukmės bendrų mokslinių tyrimų ekologiškų technologijų srityje
„BMW Group“ tieks 1,6 l ir 2,0 l degalus taupančius dyzelinius variklius „Toyota Motor Europe“

„BMW Group“ (BMW) ir „Toyota Motor Corporation“ (TMC) paskelbė, kad šiandien pasirašė susitarimo memorandumą dėl vidutinės ir ilgalaikės trukmės bendradarbiavimo kuriant kitos kartos ekologiškas technologijas.
42-ojoje Tokijo automobilių parodoje „Toyota“ debiutuoja su 2 serijinės gamybos ir 3 koncepciniais automobiliais
Pagal temą „Smagu važiuoti vėl“ (angl. Fun to Drive, Again) 42-ojoje Tokijo (Japonija) automobilių parodoje „Toyota“ pristatys kelis naujus serijinius ir koncepcinius automobilius.
Naujasis „Toyota Yaris“ dabar jau prekybos salonuose
Europoje jau prekiaujama trečiosios kartos „Toyota Yaris“, kurio dizainas yra žymiai naujoviškesnis ir elegantiškesnis. Ekonomiškumu ir kokybe pasižymintį ir vertinamą naujosios kartos „Yaris“ dabar galima įsigyti ir „Toyota“ atstovybėse Lietuvoje.
Naujasis „Yaris“ pelnė aukščiausią saugos vertinimo programos „Euro NCAP“ įvertinimą – 5 žvaigždutes.

Bendras įvertinimas – 5 žvaigždutės, aukščiausias keleivių ir pėsčiųjų apsaugos lygis
2011 m. rezultatai atitinka 2012 m. „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių reikalavimus
„Yaris“ ir toliau tęsia aukščiausių „Euro NCAP“ įvertinimų tradiciją

„TÜV Rheinland“ atliktame elektromobilumo tyrime nustatyta, kad viso pasaulio klientai labiausiai vertina „Toyota“

Vokietijos bendrovė „TÜV Rheinland“ neseniai atliko pasaulinį tyrimą, kuriame „Toyota“ buvo pripažinta labiausiai vertinamu prekių ženklu – 40 proc. respondentų įvardijo „Toyota“ kaip gamintoją, kuris jiems labiausiai siejasi su „elektromobilumu“. Komentuodamas tyrimo rezultatus, „TÜV Rheinland“ Mobilumo padalinio generalinio direktoriaus pavaduotojas Dr. Thomas Aubelas pareiškė, kad, jo įsitikinimu, po dešimtmečio prekybos visiškai hibridiniais automobiliais, „Toyota“ šis įvaizdžio spurtas yra naudingas.

Tokvila
Puslapis 3 iš 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos