Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Toyota Supra įpėdinis jau 2011?
Japonų automobilių gamintojo Toyota modelių gamoje jau 2003 atsirado didžiulė skylė. Pradžioje nutraukus dabar jau legendinio Toyota Supra gamybą po kelerių metų išriedėjo paskutiniai, septintosios kartos Toyota Celica kupe modeliai.
Ypatingas pasiūlymas tepalo keitimui.

Daugiau informacijos rasite čia
Pristatytas trečios kartos Toyota Prius
Toyota Motor šį pirmadienį pristatė savo naująjį trečios kartos Prius modelį. Toyota planuoja jau per pirmąjį mėnesį parduoti 10000 vienetų Japonijoje, kur pigiausios komplektacijos Prius kainuos 21580 JAV dolerių – o tai maždaug 12 procentų pigiau, nei kainavo Prius antrosios kartos modeliai.
TOYOTA naujienų savaitė Kaune
Gegužės 21 dieną klubiečiai susirinko ir kartu sudalyvavo UAB "Autotoja" TOYOTA naujienų savaitėje Kaune. Klubiečiai galėjo patys išbandyti naujus Toyota iQ, Urban Cruiser ir Avensis modelius. Dėkojame UAB "Autotoja" už šiltą ToyotaClub.lt narių priėmimą, taip pat ir visiems klubiečiams kurie susirinko.

Nuotraukos iš TOYOTA naujienų savaitės Kaune.


Švenčiame gimtadienį - mums metukai!
Balandžio 30 buvo ypatinga diena - mūsų Toyota klubas šventė pirmąjį savo gimtadienį. Ačiū klubo nariams, kurie tikėjo, palaikė mus. Mums tai buvo labai svarbu ir be visų jūsų indėlio tikrai nebūtume čia, kur esame dabar. Taigi ačiū visiems, kas susirinko ir dalyvavo ToyotaClub.lt Gimtadienyje.

Gimtadienio nuotraukos iš Kauno.

Gimtadienio nuotraukos iš Vilniaus.
Toyota Prius prieš Honda Insight - konkurencija tarp hibridų didėja

Tekstas rusų kalba.
Toyota iQ Tokviloje pasirodys jau gegužės mėnesį
Nė trijų metrų nesiekiančiame automobilyje telpa keturi keleiviai
Kurdami šį kompaktišką automobilį, Toyota inžinieriai atkakliai ieškojo įvairių sprendimų, kaip būtų galima sumažinti automobilio komponentus ir sutaupyti kuo daugiau vietos. Bendromis Japonijos ir netoli Nicos įsikūrusio Toyota Europos dizaino centro ED2 inžinierių pastangomis pasaulį išvydo neįprastos išvaizdos patogus automobilis, kuriuo gali keliauti trys suaugusieji ir vienas vaikas.
Toyota Urban Cruiser Tokviloje jau gegužės mėnesį
Kompaktiškas, tvirtas ir neteršiantis aplinkos
Naujasis Toyota Urban Cruiser – tai unikalus, miesto gatvėmis važinėti pritaikytas visureigis. Šio naujojo modelio privalumus lemia trys pagrindiniai veiksniai: jame sutelkta visa Toyota tvirtų visureigių kūrimo patirtis, hečbekui būdingas komfortas ir universalumas ir geriausi klasėje kuro ekonomijos bei CO2 rodikliai, kuriuos lemia Toyota Optimal Drive technologija.
ALT 2009: Toyota iQ ekologiškų automobilių ekspozicijoje.
Balandžio 25-26 dienomis Litexpo parodų rūmuose vykusioje parodoje ALT 2009 buvo galima išvysti vieną naujausių Toyota modelių – Toyota iQ. Tai šiuo metu trumpiausias keturvietis automobilis, kurio ilgis nesiekia 3 metrų, o CO2 emisija tesiekia 99 g/km.

Parodoje „ALT 2009“ – TOYOTA naujienos: patraukliose formose daugybė idėjų.
Patvirtintas „Toyota Yaris“ hibridinis modelis
Japonijos automobilių gamintojas „Toyota“ patvirtino, kad plėtoja mažuoju „Yaris“ pagrįstą hibridinį modelį, nes baiminasi, kad konkurentė „Honda“ gali pirmoji rinkoms pasiūlyti mažą hibridinį automobilį.

Puslapis 8 iš 10 << < 5 6 7 8 9 10 >
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos