Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Patikėk, TOYOTA tai gali.

Naujausia Toyota skelbiama akcija.
VILNIAUS MEET 2009.04.03
Įvyko antras Vilniaus meet'as, kurio metų aktyvus klubiečiai pasipuošė savo mylimas Toyotas klubo lipdukais. Dabar Vilniaus gatvėmis važinės daugiau tikrų Toyotaclub.lt atstovų. Ačiū visiems kas susirinko.

Nuotraukos iš Vilniaus meet'o.
 
KAUNO MEET 2009.04.17
Įvyko aštuntas Kauno meet'as, kurio metu aktyvus klubiečiai susirinko kartu aptarti Klubo veiklos, aptarti smulkmenų dėl Gimtadienio, pabendrauti ir pasidalinti idėjomis. Ačiū visiems kas susirinko ir dalyvavo ToyotaClub.lt Meet`e.

Nuotraukos iš Kauno meet'o.
 
Japonai pagamino patį ekonomiškiausią automobilį pasaulyje.
Pačiu ekonomiškiausiu masinės gamybos automobiliu taps hibridinis naujos kartos Toyota benzino-elektros Prius, kurio pardavimai prasidės gegužės mėnesį. Kaip teigiama oficialiame pranešime, sunaudojant vieną litrą kuro automobilis pravažiuoja 38 kilometrus. Be to, vienam kilometrui CO2 emisiją sudaro tik 61 gramą, tai yra 25 procentais mažiau nei limitas, kuriam visi japoniški automobiliai turi atitikti iki 2010 m.
Toyota Wish II: sunkmečio vaiko ypatumai
Vienas žinomiausių Tekančios šalies simbolių yra sakuros, mūsiškai - vyšnios, savo įspūdingais žiedais tolimo krašto laukus nuklojančios kovo pabaigoje. „Tuomet ir prasideda pavasaris“ – teigiama Japonijoje, ir ne vien joje. Neaišku, ar tai sutapimas, ar ne, tačiau būtent praėjusio mėnesio pabaiga buvo tas metas, kai Tekančios Saulės šalyje debiutavo naujos kartos kompaktinis septynių vietų minivenas „Toyota Wish“, pagamintas vadovaujantis poetiškai skambančia koncepcija „ryškus aiškumas“ (Vibrant Clarity). Jaučiamas pavasarinis sakurų kvapas, ar ne!?

„Toyota“ konstruoja hibridinį kupė
Japonijos kompanijos „Toyota“ atstovai patvirtino, kad nepaisant sunkmečio sportinis kupė modelis su hibridiniu jėgos agregatu vis dėlto bus rengiamas serijinei gamybai.
Toyota Čikagoje pademonstruos sportinį kupė Sciot tC RS 5.0
Vasario 11 dieną Čikagos automobilių parodoje Toyota pristatys modelio Scion tC apribotą versiją Release Series 5,0 (tC RS 5,0).

Naujos kartos hibridinio "Prius" kuro sąnaudos pasieks 3,6l/100km
"Toyota" teigia, kad jų naujausias tiesiogiai į elektros tinklą jungiamas naujos kartos "Prius" modelio prototipas realaus važiavimo sąlygomis pasiekė vidutinės 3,6l/100km kuro sąnaudas. Tai maždaug 1,1 litro mažiau lyginant su 2010 metų "Prius" modeliu — dabartiniu kuro ekonomijos lyderiu.

Tokia pažanga pasiekta panaudojus naują ličio jonų bateriją, kuri gali sukaupti daugiau energijos, nei tradiciniuose "Prius" modeliuose naudojami nikelio-metalo hidrido (NiMH) akumuliatoriai. Tolesni testai vykdomi, tačiau gamintojas kol kas neužsimena, kada konkrečiai pirkėjai galės įsigyti naujuosius į elektros tinklą tiesiogiai jungiamus hibridinius automobilius.

.:Paimta is www.zebra.lt:.
„Toyota“ dėl defektų atšaukia 1,35 mln. automobilių
Didžiausia pasaulio automobilių gamintoja „Toyota Motor“ trečiadienį paskelbė atšaukianti 1,35 mln. vienetų „Vitz“, „Belta“ ir „Ractis“ automobilių dėl defektų išmetimo sistemoje bei saugos diržuose.

Insight prieš Prius.
Insight „Toyota“ atakuos kaina ir taupumu. Pasirodys 2009-ųjų pavasarį.

Tai visiškai naujas HONDA Insight — palankios kainos hibridinis automobilis šeimai. Jo debiutas įvyks šį mėnesį Paryžiaus automobilių parodoje. Insight susigrums su TOYOTA Prius. Automobilių salonuose Insight pasirodys kitą pavasarį. Teigiama, kad šis koncepcinis modelis labai artimas galutinei versijai.

Mažas japonas dideliame mieste – „Toyota Yaris“
Pirmoji „Yaris" karta pasirodė 1999 m. ir buvo gaminama iki 2005 m. Ji 2003 m. modernizuota. Atrodytų, naudotų automobilių pirkėjams tikrai yra iš ko rinktis.
Puslapis 9 iš 10 << < 6 7 8 9 10 >
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos