Toyota Klubas : ToyotaClub.lt

Keleiviniai => Avensis => Avensis II (2003-2008) => Temą pradėjo: garbanas Įrašytas Rugpjūtis 01, 2024, 20:33:47 PM

Pavadinimas: 2.0D4D 93kW turbinos problema.ir baltas dūmas
Parašė: garbanas Įrašytas Rugpjūtis 01, 2024, 20:33:47 PM
Sveiki,

nežinau ar atėjo laikas, ar šio pirmadienio pervažiavimas per didelę balą "padėjo", bet pas 2008 metų Avensį pradėjo barškėti turbina ir auto meta nuolatinį baltą dūmą, "netraukia". Auto kompas check'o nemeta, diagnostika irgi gedimo nerodo. Veiksmas Kaune. Kiek suprantu bus fizinis turbinos gedimas.
Kur patartumėte kreiptis? Kiek preliminariai reikia pasiruošti pinigų šitokiam remontui/keitimui?
Dėkoju iš anksto už nuomones ir patarimus.
Pavadinimas: Ats: 2.0D4D 93kW turbinos problema.ir baltas dūmas
Parašė: Rolkis72 Įrašytas Rugpjūtis 02, 2024, 16:22:12 PM
Šiaip turbinos gedimo požymiai yra mėlyni dūmai, nes balti dūmai gali reikšti galvutės tarpinės problemas. O kainos gali skirtis, nes žiūrint kiek susidėvėjus turbina būna, nes kitiems ir dvigubai didesnė remonto kaina būna
Pavadinimas: Ats: 2.0D4D 93kW turbinos problema.ir baltas dūmas
Parašė: garbanas Įrašytas Rugpjūtis 07, 2024, 11:47:07 AM
Kol kas variklio gedimo nerado. Negalėjo patikrinti nuodugniai, dėl pabirusios turbinos. Kad ji pabirusi identifikavo firmojoj Šalvis, Linksmakalnyje. Ją jau sutvarkė. Dabar sakė liko karterio išvalymas ir bandysim kurti. Baltas dūmas, turbinų meistras, sakė šiuo atveju, pas mano auto, buvo būtent dėl turbinos. Jei įdomu pranešiu ką remontavo tiksliai. Kai sutvarkys ir tikiuosi, kad užsikurs.
Pavadinimas: Ats: 2.0D4D 93kW turbinos problema.ir baltas dūmas
Parašė: Rolkis72 Įrašytas Rugpjūtis 08, 2024, 21:50:16 PM
O purkštukai ne šlapuoja? Turiu omenyje nuėmus nuo variklio viršaus tą apsaugą, nes jei karteryje užsikiša tepalo paėmimo sietelis, prapučia purkštukų varines šaibas, o vėliau patenkantis į turbiną tepalas sugadina turbiną