Sveiki, galbut buvo tokia tema, bet tikrai neuzmaciau, tai jei ka, nepykit labai. Naujokas dar esu.
Taigi, iskilo cia man tokia problemele. Noreciau i bagazine isisdeti zemu dazniu kolonele ir vat nezinau, ar 2004 metu avensio mage yra linijiniai isejimai? ir jeigu yra, ar yra kazkur manual'as kaip isimti maga ir prijungti laidus?
Buciau labai dekingas jei greitai sulaukciau atsakymo, nes labai skubus reikalas cia... :)
Aciu, pagarbiai, wosH.B)
Magas stai toks:http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBLvX9UfLCuQbYL4OJh9-fhamN0mTw8AwAg42bW3uulosUMXOo6Tj_CxNEZw
Ka reikes yra instrukcija kaip isimti maga: http://www.fitaudio.com/?View=entry&EntryID=137 :)
Nera linijimiu, gausi issivesti pats, arba nunesti pas kokius meitriukus.
CitataGALLANT parašė:
Nera linijimiu, gausi issivesti pats, arba nunesti pas kokius meitriukus.
Net negalvok nešti meistrams to magelio. , nebent turi atsarginį. "biskutį" kertu radijo elektronika (ypač audio). Išsilupau, bandžiau pasidaryti linijinius pagailo.
To pasekoje įsidėjau
(https://www.toyotaclub.lt/forumas/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fikelk.lt%2F%2Fstorage%2Fimages%2F000%2F067%2F845%2F67845%2Fthumb_img.jpg&hash=0da6b8e0b53ff4b32c6515ac1f112843df245b66) (http://ikelk.lt/boxes/42034)
http://yatour.en.made-in-china.com/showroom.do?xcase=enlargePhoto&productId=HbVJaYuGYXhy&selectImgUrl=http://image.made-in-china.com/2f1j00tCNEaGkRYKbn/Digital-Music-Changer-CD-Quality-Sound-Plug-Play.jpg
ir rami galva tik kaina gavau gerą.
perki stiprintuva kuris turi auksto lygio iejima ir jungi laidus nuo galiniu garsiakalbiu lygiagreciai i stiprintuva.... va ir visos bedos... jokiu magu iminejimu, ardymu ir perdarymu...arba jungi per slopintuva ir viskas... vistiek jei subas- ausis absoliuciai jokio skirtumo nepajaus...
http://www.crutchfield.com/S-IPA99NQa1Ee/p_101PL2/AudioLink-PowerLink-II-PowerLink-II.html
turiu toki dalykeli uz simboline kaina galeciau perleisti :) bus linijiniai isejimai be papildomu pastangu :) jei nori galiu atsiust ir daugiau foto
sveiki o pas avensi 2007m mp3 originala maga yra lineikos ir tik reikia fiskes is kuriu iseina lineikos ar irgi reikia per adapteri jungt?
Citatatamazas parašė:
sveiki o pas avensi 2007m mp3 originala maga yra lineikos ir tik reikia fiskes is kuriu iseina lineikos ar irgi reikia per adapteri jungt?
nera linejku
Citatatamazas parašė:
sveiki o pas avensi 2007m mp3 originala maga yra lineikos ir tik reikia fiskes is kuriu iseina lineikos ar irgi reikia per adapteri jungt?
Nunešk savo "magelį" pas rimtą meistrą, galima padaryti buvo apie tai kalbėta šiame forume.
Va paprasta, bet veiksminga schemutė nukopijuota nuo kažkokio mašininio stiprintuvo
http://ikelk.lt/buckets/2a4e2eaab3
Gal kas zinote koky gera elektrika vilniuje kuris galetu isvest linejkas?
Citatatamazas parašė:
Gal kas zinote koky gera elektrika vilniuje kuris galetu isvest linejkas?
Niekuomet joks elektrikas tau nepadarys šio darbo, rask ne elektriką, o radijo aparatūros meistrą. Čia ne laiduką su izoliaciją prisukti, biskutis rimčiau.
Na elektrikas elektrikui nelygu....., mano nuomone rimtas elektrikas elementariai isves linijinius, bet jei koks servizinis, tai abejojiu......
Pirmadieni kaip tik atvarys masina is po servizo, vietinis elektrikas paaiskino, kad vienai trumpu lemputei 10A saugiklis per mazas, reikia det 30A, ko pasekoje dabar reiks ardyti provodke.....
I=P:U,kur I srove(A), P galia (W) U itampa(V) Omo desnis, 6 klasė vidurinėje mokykloje. Artimuju šviesu lempute 65w daliname iš itampos 14V lygu 5A. Aišku dar laidu varža,dar truputi atsargos ir 10A pats tas. Matyt japonai skaičiuot moka geriau nei elektrikas:) Beje TOKVILOJE darbinantis automechaniniku pirmas arba antras klausimas buna OMO dėsnis.
Na cia buvo paprastam servize, bet nemanau, kad ir dileriniu servizu elektrikai labai skiriasi, pries metus, WV centras ziurejo isputes akis, kaip bicui po bandymo masina pavogti, pats sukonstravau IMMO rite, kad nuskaitytu rakta ir galetu vaziuot..... Zodziu kaip servizas taip komedija :D
Patys paskaiciuokit servize labai geram elektrikui siulo max 2000lt, bent jau musu kaime, garaze nieko neveikiant i vakara 100lt pasidaryt ner kas veikti, tai ar verta eiti i serviza, eina tik tie kurie nieko nemoka.
Nukrypom nuo temos, na tarkim elektrikas jo pagr. funkcija tvarkyti mašinos elektrinę dalį. Geras jis ar blogas ir kiek algos gauna tai nesvarbu, svarbu tai kad jis mokėtų (gerai mokėtų) taisyti ir suprastu audio aparatūra. Dabar visa tai eina skaitmeninė, tad ir jo išprusimo lygis turėtų atatikti.
Siūlyčiau temos autoriui kreiptis pas "radijo meistrą" (pagal rekomendacijas)
Kiek zinau masinos elektrikai i masinos bloku vidu nelabai lenda. pagrinde dirba su laidais arba keicia blokus.
Citatabemsas parašė:
Kiek zinau masinos elektrikai i masinos bloku vidu nelabai lenda. pagrinde dirba su laidais arba keicia blokus.
Tai cia tie kur 3 klases baige ir servize dirba....
kaip nelendant i bloko vidu atsukti skydeli, arba pakeisti programa variklio kompe (kalbu apie tuos, kur isoriskai neina perrasyt), istrinti SRS crash data ir t.t
Na cia jau elektronika. Jie nuima skydeli, Nuveza kam reikia ir uzdeda atgal. Taspats ir su SRS crash. Labiau issilavine elektrikai jau moka net kompa prie masinos pajungti ir klaidas nuskaityti B)
Pvz. AS skydeliu neisimineju, man nesa isimtus :)
O ką galvojate apie tokį dalykėlį ?? Ar pagyvintų žemus avensyje, jeigu įdėt po sėdyne, ar pinigai į balą.
http://www.geroskainos.lt/axton-axb20p-zemu-dazniu-kolonele-20cm/8.html (http://www.geroskainos.lt/axton-axb20p-zemu-dazniu-kolonele-20cm/8.html)
Citata iš: sityR Įrašytas Liepa 01, 2015, 16:16:26 PM
O ką galvojate apie tokį dalykėlį ?? Ar pagyvintų žemus avensyje, jeigu įdėt po sėdyne, ar pinigai į balą.
http://www.geroskainos.lt/axton-axb20p-zemu-dazniu-kolonele-20cm/8.html (http://www.geroskainos.lt/axton-axb20p-zemu-dazniu-kolonele-20cm/8.html)
Boso dadėtu, bet daug nesitikėk. Siūlytau išbandyti pradžiai ką toji kolonėlė sugeba.