Toyota Klubas : ToyotaClub.lt

Vienatūriai => Previa => Temą pradėjo: KaDzA Įrašytas Liepa 18, 2012, 17:09:04 PM

Pavadinimas: vandenukas per priekini liuka
Parašė: KaDzA Įrašytas Liepa 18, 2012, 17:09:04 PM
Sveiki,

na pakelkit rankutes kas turit(-ejot) previa su liukais ir kam vandenukas per priekini (tilt) liuka bega(-o) i vidu kai buna SMARKUS lietus ir mashina stovi ne ant lygios vietos. Gal kam teko krapshtysis? gal yra koks desningumas - suprakit standartine "liga"?

primiausia ka galvoju daryt tai su kompresosium prasipust dranazho shlangutes.
Pavadinimas: vandenukas per priekini liuka
Parašė: egariukas1 Įrašytas Liepa 18, 2012, 20:22:01 PM
Gali su kokiu dratu pabandyt grust i tas skyles,nors daznai buna sandariklis kaltas,per daug praleidzia vandens i kanalus ir nespeja isbegt,pradeda sunktis i salona
Pavadinimas: vandenukas per priekini liuka
Parašė: Saulius SSS Įrašytas Liepa 19, 2012, 09:05:09 AM
originaliam liukui (ant kitu masinu) buna 4 drenazo vamzdziai. gal pasikises kuris, kad nespeja subegti.o jie matosi pradarius liuka?
Pavadinimas: vandenukas per priekini liuka
Parašė: KaDzA Įrašytas Rugsėjis 04, 2012, 16:04:36 PM
gal kas galit parashyt ar prie priekinio liuko tvirtinimo varztu yra apdaila kokia nors? ta prasme ar pakelus ji i virshu matosi varzhtai kuriais stiklas prieverzhtas prie vyriu. nuotraukele butu dar puikiau. :)
Pavadinimas: vandenukas per priekini liuka
Parašė: Saulius SSS Įrašytas Rugsėjis 04, 2012, 17:13:45 PM
nuvaziuok i srota ir paziurek