Toyota Klubas : ToyotaClub.lt

Keleiviniai => Avensis => Avensis II (2003-2008) => Temą pradėjo: Cardio Įrašytas Sausis 22, 2014, 23:21:42 PM

Pavadinimas: Nesisuka vairas
Parašė: Cardio Įrašytas Sausis 22, 2014, 23:21:42 PM
Sweiki,
Kasdien po kelis kartus buna toks bajeris: vaziuojant bandai pasukt i kaire ir vairas nesisuka. Truputi i desine pasuki ir tada sukinejasi gerai i abi puses. Lyg sutapimas kad taip atsitiko esant salciams ir tik uzvedus salta pastovejusia masina. Gal kas isnyra? Jokiu barskejimu, jokio vairo drebejimo vaziuojant greiciau. Stiprintuvo skystis norma. Kokiu minciu?


D4D 85kw
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: tevas Įrašytas Sausis 23, 2014, 00:06:00 AM
Yra panasiai buve, tik i abi puses kliuvo. Kai buvo is musu pavogtas passat mazdaug pries 10 meteliu, o po to sugrazintas. Vairo uzrakinimas strigdavo nuolat, kol i Kazaxstana nebuvo parduota.
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: continuity Įrašytas Sausis 23, 2014, 09:10:37 AM
Vairo kryzme.  (+)
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: egariukas1 Įrašytas Sausis 23, 2014, 16:46:29 PM
Kryzme,jos yra 2,greiciausiai ta,kuri po kapotu,palindus po masina matosi
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: Cardio Įrašytas Sausis 23, 2014, 17:26:27 PM
Siandien uzvedus ryte ir i desine pradejo kliut. Bet po pirmo km viskas ok. Sakau gal koks stiprituvo skystis pritraukia dregme o po to prasivaiksto ir ok. Kryzme sunku pakeist? Brangi detale?
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: Saulius SSS Įrašytas Sausis 23, 2014, 17:56:51 PM
100% vairo kryzme po kapotu. Ji padilus. Atsirado tarpeliai,per kuriuos priena dregmes. Per nakti susala ir ryte ,kol neistraiskai ledo kristalu,strigineja. Man taip buvo. Puciau WD40,bet per salcius jis  nelabai veiksmingas. Niekas ten neissiners. Tik nemalonu vaziuoti ir ant slidaus kelio gali tas pastrigimas pakisti kiaule. Kryzme mokejau  gal 20 lt,bet nepasikeiciau. Pardaviau masina kaimynui,tai jis psikeite. Sake mokejo lygtai 80 lt.
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: Tiutis Įrašytas Sausis 24, 2014, 09:22:58 AM
Cia 80lt uz darba? Ar vaira reikia nuimineti kad pakeisti kryzme? Sunkiai keiciasi?
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: Saulius SSS Įrašytas Sausis 24, 2014, 09:42:39 AM
Uz darba.  Nezinau ar reik nuimti vaira. Nebemano masina buvo kai remontavo. As per kelis metus neprisiruosiau pakeisti jos,nors nupirkes laikiau bardacioke. Te npriejimas tai nekoks (pas 1 avensi).
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: Tiutis Įrašytas Sausis 24, 2014, 09:44:55 AM
tai gal kokiam garaziuke papigiai sutvarke 80lt tai labai nedaug uz toky darba...
Pavadinimas: Ats: Nesisuka vairas
Parašė: Saulius SSS Įrašytas Sausis 24, 2014, 09:59:24 AM
Nu, tai ne sostinej tvarke  :)