Sveiki norejau paklaust,gal kas susidure su ta beda , stabdadant truputu atsiranda nemalonus ausiai traskesis, juntama po pidalais labiau,anskciau budavo kad kai pasuki i kaire kazkoks liktais atsirasdavo,o daba staigiai spustelejau stabdi ir gan gerokai trakstelejo,tai daba kai vos pradedi stabdit atsiranda nedidelis traskesis.pagelbekit gal kas yra susidures su sia beda?
Jei slidu, tai ABS baladoja tau į koją
Gal kaladėlėms ar diskams labanaktis. Reikia nusiimti ratą ir pažiūrėti ar ten viskas tvarkoje. Neatmetu ir ABS traškesio. :)
Sudilo stabdžių kaladėlės, ir ant jų esanti indikacine sudilimo skardelė praneša, kad laikas jas keisti. Jei ilgiau taip pavažinėsi - suėsi stabdžių diskus. Pedalas to neturėtų jausti, per jį muša, kai dirba ABS-as stabdant slidžiame kelyje
priko kaladeles juk vaira pasukus i ikalne staciau ar atbulin kampu pasukus irgi kartais atsiranda tas traskesis
Citata iš: bladas Įrašytas Kovas 23, 2016, 16:18:47 PM
Sudilo stabdžių kaladėlės, ir ant jų esanti indikacine sudilimo skardelė praneša, kad laikas jas keisti. Jei ilgiau taip pavažinėsi - suėsi stabdžių diskus. Pedalas to neturėtų jausti, per jį muša, kai dirba ABS-as stabdant slidžiame kelyje
Kokios kokios skardelės?
Citata iš: gintautas1984 Įrašytas Kovas 24, 2016, 00:13:26 AM
priko kaladeles juk vaira pasukus i ikalne staciau ar atbulin kampu pasukus irgi kartais atsiranda tas traskesis
Tai cia pusasiu granatos treska,jeigu susukus vaira.Aplamai traskesys traskesiui nelygus,priedo dar ir aprasyt ji reikia moket.Geriausia idet ta traskesio garsa i Youtube ir ikelt cia nuoroda.
Atseit nežinai apie tą skardelę :) Žodį "indikacinė" pats sugalvojau... O jeigu rimtai - gal kai kas ir nežino, kad apie sudilusias TOYOTA stabdžių kaladėles praneša ne prietaisų skydelyje užsidegusi geltona (ar kitokia) lempute, o prie kaladėlės prikniedyta skardelė, kuri pradeda brėžti stabdžių diską. Taip yra paprastesniuose TOYOTA modeliuose, gal kokioje VENZA ar LAND CRUISER yra ir lemputė 8:8
Autorius rašo:"Sveiki norejau paklaust,gal kas susidure su ta beda , stabdadant truputu atsiranda nemalonus ausiai traskesis". Be to, granatos traškesys tiek specifinis, kažin ar įmanoma sumaišyti su kitais garsais
Įsibėgėji šiek tiek žvyrkelyje ir staigiai pristabdai, jei ratai bandys slysti, tai ABS pradės traškėti, taip ir sužinosi ar ABS traška ar kas kitas. Dabar dar galima ir balutę užšalusią susirasti. Ieškai bėdų atmetimo būdu- pabandai kas netinka- atmeti ir t.t.
se tau boba devintines, pradejo cypt staiga kaladeles, kaip suprantu tas superinis mechaninis daviklis :)
servise mini kad reikia keist kitaip diska supjaus greit :)
:E :-{ :A
Tenka atsiprasyti tojotos. Kaltos ne kaladeles. Issoardziau- tai jos geros bukles. Lietesi skarda i diska.
Bet va masinai linguojantis mazu greiciu per nelygumus islieka toks braskejimo-girgzejimo garsaa. Bet tik mazu greicciu kai nelygus kelias.
Tiketina, kad stabilizatoriai.
Cia neseniai klibino tai sake nekliba jie